Serwis telefonów komórkowych

Publié par admin le

Serwis telefonów komórkowych

Wraz z pojawieniem się na rynku sprzedaży telefonów komórkowych, pojawiło się zapotrzebowanie na serwis telefonów komórkowych. Szczególnie popularne serwisy stały się w momencie, gdy telefon komórkowy przestał być jakoby towarem luksusowym i stał się normą w większości gospodarstw domowych.

Dziś nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez telefonu komórkowego. Dla większości telefon komórkowy, a coraz częściej smartfon/iPhone stanowi źródło kontaktu ze światem, czerpania informacji, a także – a może przede wszystkim – kontaktu z bliskimi. W momencie popularyzacji mediów społecznościowych i różnego rodzaju innych możliwości jakie dają nam osiągnięcia techniki, telefony komórkowe są miejscem, w którym mamy wszystko. Możemy sprawdzić w nich stan konta bankowego, dokonać przelewów, obejrzeć film, zarezerwować lot, kupić wycieczkę czy przeczytać najnowsze informacje ze świata. Mamy tam również ważne dla nas kontakty, korespondencje, zdjęcia czy własne notatki.

Według danych z 2017 roku aż 92% Polaków korzysta z jakichkolwiek telefonów komórkowych! 57% z nich to użytkownicy smartfonów, 43% to posiadacze klasycznych telefonów komórkowych. Jak można się domyśleć również miażdżąca większość młodego pokolenia (w wieku od 18 do 24 lat) to posiadacze smartfonów – to aż 88% z nich. W przeciwieństwie do wieku od 65 wzwyż. Tutaj statystyka wygląda następująco: 59% posiada klasyczne telefony komórkowe, a tylko 10% z nich ma smartfony.

W związku z tak dużą popularnością telefonów komórkowych nie może dziwić ogromna ilość serwisów proponujących usługi związane z naprawą sprzętu. Serwisy prześcigają się w ofertach. W większości z nich etap naprawy odbywa się w podobny sposób: od sporządzenia raportu naprawy, przez wycenę i naprawę do oddania go klientowi. Główne powody, główne wady, z którymi klienci udają się do serwisów, to z reguły usterki, za które sami odpowiadają. Najczęściej to pęknięta szybka czy zalanie telefonu. Część usterek serwisy naprawiają od ręki, w związku z czym klienci nie muszą rozstawać się ze swoim telefonem komórkowym. Czasami niestety – chociażby ze względu na niedostępność części, naprawa może potrwać dłużej. Wtedy może zostać zaproponowany telefon zastępczy. Serwisy telefonów komórkowych naprawiają i wymieniają szybki, to dziś, jak zostało wspomniane najpopularniejsza usterka jaka przytrafia się użytkownikom telefonów komórkowych bez względu na rodzaj czy model telefonu. Serwisy telefonów komórkowych naprawiają również telefony po ich zalaniu, wymieniają wyświetlacze LCD, konfigurują ustawienia, wymieniają baterie, gniazda ładowania, usb, obudowy, klapki.

Każdy serwis telefonów komórkowych cechuje mniejsze lub większe doświadczenie w branży, ale przede wszystkim każdy z serwisów telefonów komórkowych powinien posiadać profesjonalny sprzęt i specjalistyczne narzędzia oraz części od zaufanych dostawców. Każdy z klientów powinien oczekiwać również gwarancji usług serwisu.

Serwis telefonów komórkowych

Wiele serwisów telefonów komórkowych poza oferowaniem usług naprawczych oferuje również sprzedaż i skup telefonów. Sam rynek elektroniczny jest niezwykle szybko i dynamicznie zmieniającym się rynkiem, do czego muszą dostosować się serwisy. Z roku na rok zmieniają się standardy, moda, jak i oczekiwania klienta. Serwis telefonów Czwarty Wymiar w Warszawie przy ulicy Chmielnej 106 zajmuje się każdym modelem telefonów: iPhone, ipad, Xiaomi, Nokia, HTC, Huawei, Samsung czy Sony Xperia. Żaden z tych modeli nie kryje żadnych tajemnic przed obsługą warszawskiego serwisu, który zajmuje się profesjonalnie serwisowaniem telefonów komórkowych od wielu lat.

Telefony 4w
Chmielna 106
00-801 Warszawa
tel 513777444

Poster un Commentaire

avatar
  S’abonner  
Notifier de