0 5 min 2 lata

Ekscytujące nowe tryby i rozgrywka w FIFA 17

FIFA 17 to najnowsza gra sportowa opracowana i wydana przez Electronic Arts, która ukazała się we wrześniu tego roku. Jest to kontynuacja bardzo udanej poprzedniczki, serii FIFA Soccer. Ta gra korzysta również z silnika gry Frostbite, który został stworzony przez studio, które stworzyło popularne tytuły poprzednich tytułów. Nowością w tej grze jest tryb My FIFA Pro, który pozwala graczowi stworzyć własnego gracza i rzucić wyzwanie znajomym online o prawo do przechwałek.

FIFA 17 oferuje kilka nowych funkcji, których nie było w pes 2019 demo telecharger poprzednich grach. Wprowadza nowy tryb gry o nazwie My FIFA. W tym trybie gracz tworzy gracza za pośrednictwem aplikacji My FIFA, wybiera gracza z puli selekcji kwalifikujących się graczy międzynarodowych, a następnie bierze udział w turnieju. Każdy mecz w turnieju jest oceniany, a gracze otrzymują punkt za każdy mecz, w którym zagrają. Celem tego trybu jest zdobycie jak największej liczby punktów, aby wygrać mistrzostwo.

W trybie My FIFA gracze mogą wybrać klub z dowolnego miejsca na świecie, o ile obsługiwany jest ich kraj pochodzenia. Ta funkcja sprawia, że ​​gra jest znacznie bardziej międzynarodowa niż poprzednie wersje. Teraz drużyna Stanów Zjednoczonych może pokonać europejską drużynę podczas kwalifikacji do Mistrzostw Świata. Wszyscy gracze rozpoczynają z pięcioma statystykami dotyczącymi kariery w piłce nożnej, które rosną w miarę zdobywania punktów za swoje występy.

Moja FIFA wprowadza również system wysokich tonów, który pozwala drużynie zdobyć jednocześnie trzy trofea. W tym trybie istnieją cztery rodzaje trofeów, które nagradzają graczy za gole, asysty, wykonane gole i rzuty karne. Zwiększa to emocje i konkurencyjność gry dla graczy. W trybach treble gracze mogą wybrać grę dla swojego kraju lub dla jednej lub dwóch dywizji.

Drugi nowy tryb dostępny w grze FIFA 17, My MLS, umożliwia graczom podpisywanie kontraktów z zawodowymi graczami z całego świata. Podpisanie gracza oznacza, że ​​jest on teraz Twoim własnym graczem w grze. Dzięki temu nowemu systemowi możesz zarejestrować światowej klasy gwiazdy, takie jak David Beckham, Pele i Ronaldo. Twój skład będzie zarządzany przez słynnego trenera, takiego jak Louis van Gaal. To doda nowy wymiar grze, a emocje zostaną podwojone.

Moja FIFA skupia w jednym miejscu wszystkich najlepszych graczy z całego świata i czyni ich twoimi ulubionymi graczami w grze. Zobaczysz mecze rozgrywane przez gwiazdy i nauczysz się stosowanych przez nie taktyk. Nowy sklep transferowy który posiada free robux gratuit ma najlepszy sprzęt i zapewnia Twoim graczom najlepsze szkolenie i dopalacze, aby zwiększyć ich wydajność w grze. Najlepsze w tym jest to, że jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami gry FIFA.

Najlepsze jest to, że dzięki potędze internetu możesz dzielić się swoimi cennymi chwilami ze znajomymi. Jeśli grasz w turnieju online i zabrakło ci doładowań, możesz łatwo przesłać powtórki z kilku ostatnich rund, aby zobaczyć, kto został wyeliminowany. W ten sposób, nawet jeśli Twój ulubiony gracz został wyeliminowany, będziesz go kibicować, ponieważ nikt nie może wygrać. Możesz także zaprosić znajomych do udziału w uroczystościach i zobaczyć, kto pozostanie na swoich miejscach po przegranej. Funkcja sieci społecznościowych w grze umożliwia łączenie się z innymi użytkownikami gry, dzięki czemu możesz kibicować znajomym, nawet gdy grają samodzielnie.

To tylko niektóre z ekscytujących trybów wprowadzonych w nowej grze. Ogólna prezentacja gry została znacznie ulepszona i teraz wygląda bardziej realistycznie niż wcześniej. Mając to na uwadze, nie powinno być powodu, dla którego nie powinieneś grać w tę grę ze znajomymi. Wystarczy pobrać grę i załadować ją na komputer, aby cieszyć się emocjami i emocjami prawdziwego meczu piłkarskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *