Grand Theft Auto: San Andreas. Gra, w której prowadzisz ogromną część życia ulicznego gadającego gangstera ściskającego uzi, który pączkuje, kiełkuje, kwitnie, a nawet zapyliby, gdyby nie wycięcie w ostatniej chwili z seksu, pracujące na twojej drodze lokalizacje przeprowadzające misje strzeleckie i kierownicze oraz wszelkiego rodzaju inne mini-misje w płynnie połączonym świecie gry gta san andreas za darmo, który jest pełen rzeczy do zrobienia, ludzi do rozmowy, sposobów zabijania i obszarów do zwiedzania. Wszystko odbywa się przy większej liczbie znanych aktorów i różnorodności niż przeciętny hollywoodzki klub nocny – który prawdopodobnie można odwiedzić podczas gry.

GTA San Andreas do pobrania

Jednak Grand Theft Auto: San Andreas to gra, którą chciałbym zmiażdżyć. Nie, to nie ma nic wspólnego z moim bardzo wykrzykiwanym stanowiskiem w stylu hip-hopu w grze (postawa polegająca na tym, że staje się nad nim tupiąc na twarzy rycząc: „Przestań! Nie waż się, kurwa, wstać!”). Kiedy mówię „zmiażdżyć”, mam na myśli dosłownie.

Myślę, że gdyby był skompresowany do mniej więcej tej samej przestrzeni, co Grand Theft Auto III, San Andreas oferowałby tyle zabawy na milę kwadratową, że goliłbyś sobie klatkę piersiową, wrzucił na siebie podkoszulek i przyjąłby znacznie bardziej powściągliwe podejście do pomysł jazdy ulicą, strzelając do ludzi w niewłaściwych kolorach czapek. W tej chwili jest tu więcej zabawy niż w przypadku, gdybyś postawił dziesięć rywalizujących ze sobą gier – problem polega na tym, że spędzasz tyle czasu, ile grałeś w dziesięć rywalizujących ze sobą gier, aby eke to wszystko.

Sprawdź GTA San Andreas do pobrania

San Andreas to także gra, którą chciałbym, żeby się nie śpieszyli. Oczywiście, trudno wyobrazić sobie grę, która rzuciła na nią więcej roboczogodzin w ostatnich latach, ani nie wypłaciła większego dywidendy dla wydawcy. Tylko na PlayStation 2 sprzedano więcej kopii w Wielkiej Brytanii, niż zarobię funty (a nawet dolary) przez całe moje życie. (To jedna z tych okazji, mam nadzieję, że okaże się, że się mylę, drogi czytelniku.) Ale mimo całej pracy, która się w to zaangażowała i ogromnej ilości rzeczy do zrobienia, nadal trudno jest uciec od poczucia, że ​​potrzebuje kolejnych sześciu miesiące polskiego.

Synchronizacja warg w niektórych obszarach jest tragiczna. Wiele z mini-gier jest źle sformułowanych lub żmudnych w działaniu. Ogromna liczba misji „100 plus” jest albo wadliwa pod względem koncepcyjnym, albo identyczna [lub po prostu nużąca – 103 misja fabularna kończąca ed]. I technicznie ma więcej problemów niż główny bohater – człowiek, który nie tylko zabił swojego brata, ale w trakcie tej przygody użyje helikopterów ze zdalnym sterowaniem, aby zabić maniaków, zabić rywalizujących członków gangu na pogrzebie, a nawet zaangażować się w oszalałe sadomasochistyczne wybryki z równie obłąkaną południowoamerykańską marką ognistą dziewczyny. Na szczęście za zamkniętymi drzwiami. Przeniesienie go na Xboxa ze słabszego PS2 tak naprawdę nie naprawiło niczego.

Ale, jak zapewne zauważyłeś, San Andreas to gra, której nie jestem gotowy do wyrzucenia. To jest dziewięć na dziesięć siedzących na dole recenzji. A powodem tego jest to, że pomimo wszystkich swoich wad – wad, które można spędzić tyle czasu na spisaniu, ile potrzeba na napisanie średnio 2000-słowowej długiej recenzji – jest około dziesięć razy więcej o adrenalinie – kopnięcia, zabawne, osobiste anegdoty z gier i chwile czystego geniuszu – celowo lub przypadkowo komediowe lub po prostu mechaniczne. Nawet uogólnienie jego sukcesów pochłania nawet pół akapitu. I chociaż frustruje i zachęca do piorunowania, w przeważającej części jest znacznie powyżej średniej i spędza więcej czasu w sferach doskonałości niż co najmniej połowa z dziesięciu innych gier, które już ustawiłem w pobliżu. I oczywiście, ze względu na nową definicję trzecioosobowej swobodnej struktury trzeciej osoby, zabawa – i zabawa z własnego projektu, podobnie jak deweloper – rzadko znajduje się dalej niż kilka ulic dalej.

Categories: Other

0 Comments

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *