0 6 min 3 lata

Drużyny, na które powinieneś zwracać uwagę

Mistrzostwa świata F1 2021 zaprezentowane przez Ferrari zapowiadają się spektakularnie, gdy sezon oficjalnie się rozpocznie. W tym roku mija dwadzieścia dziewięć lat od ostatnich Mistrzostw Świata, w których Ferrari zdobyło swój pierwszy tytuł w Formule 1. Biorąc pod uwagę różnych kierowców ustawionych w tym nowym sezonie, z pewnością w tym sezonie na torze pojawi się kilku niespodziewanych gości. Oto krótkie podsumowanie tego, czego można się spodziewać w trakcie sezonu. Kto wygra mistrzostwo?

Przede wszystkim wyścig odbywa się we Włoszech w tygodniu marca roku. Wiele wielkich nazwisk sportów motorowych ma swoje własne zespoły ustawione na zawody, więc przekonasz się, że niektórzy faworyci nowego mistrza świata w trybie wieloosobowym będą rywalizować. Ferrari ma potwierdzonego kierowcę do tytułu F1 2021, który niedawno pokonał Mercedesa i Hondę, chociaż odmówiono mu szansy na prowadzenie kampanii w mistrzostwach świata z powodu polityki Ferrari, która nie zapewnia kierowców na nową serię mistrzostw. Ale z pewnością mają personel, aby konkurować z innymi, więc będziemy musieli poczekać i zobaczyć.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, kolejny tytuł zostanie f1 2019 gratuit telecharger jeu crack przyznany w sezonie f1 2021, tym razem będzie to tytuł Formuły 2 obrońcy tytułu Michaela Schumachera. Po ogłoszeniu, że odszedł z jazdy zaledwie kilka miesięcy temu, jest na nim duża presja, gdy próbuje pomóc Ferrari zdobyć kolejny tytuł. Czy będzie w stanie spełnić swoją obietnicę i odzyskać wiarę fanów, którzy śledzili jego karierę? A może inny kierowca, najprawdopodobniej Max Verstappen, przyćmie go? Czy którekolwiek z nich się wydarzy?

Kolejnym nowym dodatkiem do linii F1 2021 są nowe, bogate w funkcje gry wideo GP3, które są bezpośrednią kontynuacją popularnych gier Gran Turismo i Need for Speed. Są tworzone przez słynnego włoskiego programistę Laminar i są zaprojektowane specjalnie dla entuzjastów hardkorowych symulatorów. Pierwsza gra to F1 Adrenalize, która jest debiutancką grą z serii. W tej grze możesz prowadzić niezabezpieczony samochód Formuły 1 na różnych torach, biorąc udział w wyścigach w różnych środowiskach. Aby uzyskać bardziej realistyczne symulacje, możesz również spodziewać się projektu F1 Ride, który doda nowe funkcje, takie jak prędkość, prowadzenie, hamowanie, zawieszenie i aerodynamika do już istniejących gier Formuły 1.

Kolejnym zespołem, który dołączy do głównych zawodów w przyszłym sezonie, jest Prancing Horse. Wcześniej znani z silnego wsparcia wyścigów wytrzymałościowych, ostatnio wrócili na scenę mistrzostw świata. Aby dołączyć do walki o dominację, w tym roku wprowadzają nowy pojazd, samochód wyścigowy Dragon. Sam samochód to wspólny wysiłek włoskiej firmy Pininfarina i brytyjskiej firmy Lotus. Te dwie firmy współpracują ze sobą od kilku lat, aby stworzyć najlepsze na świecie samochody wyścigowe o dużej prędkości. Rezultat jest niesamowity, co wyraźnie widać na zdjęciach gotowego produktu.

Wreszcie zobaczymy kolejną włoską drużynę ubiegającą się o mistrzostwo. Na czele zespołu Garage 21 stoi Mario Balotelli, który w ciągu dwóch lat kierowania zespołem miał za sobą spektakularną karierę. Jego doświadczenie jest jednym z głównych powodów, dla których został wybrany na trenera tego nowego projektu, a gra wideo, którą reżyseruje, pokaże to w całej okazałości. Głównym wyzwaniem dla zespołu jest dominacja Hondy w ostatnich latach, ale nawet jeśli przegra wyścig, nie ma wątpliwości, że nadal będzie blisko zwycięzcy mistrzostw. Jeśli dojdą do play-offów, będzie to dobry znak dla całej drużyny, gdyż pokazują, że mogą pokonać każdą drużynę w dowolnym momencie przez cały sezon.

Wreszcie zespół Alfa Romeo walczy o kolejny sezon zawodów Formuły 1. Po złych doświadczeniach z zeszłorocznych mistrzostw wielu uważało, że Alfa Romeo nie może odzyskać miejsca w zawodach, ale włoski zespół zdecydowanie poprawił swoje wyniki w tym sezonie. Udało im się wprowadzić kilka ulepszeń do swojego samochodu, a także udało im się zyskać przewagę nad przeciwnikami. Zwiększyło to ich szanse na zdobycie tytułu, co zdecydowanie powinno im się udać w nadchodzącym roku.

Jak widać, o mistrzostwo F1 2021 walczy wiele drużyn. Ktokolwiek wyjdzie na szczyt, z pewnością będzie miał na końcu wielką przewagę. Tylko najlepsi z najlepszych przetrwają wyczerpującą konkurencję i mogą to zrobić, stając się najsilniejszymi. Do Ciebie, konsumenta, należy decyzja, który zespół jest najsilniejszy. Jestem jednak pewien, że zagłosuję na Ferrari. Włoski producent samochodów ściga się od tak dawna i jest po prostu najbardziej doświadczoną firmą, jeśli chodzi o projektowanie i budowę silników samochodowych o wysokich osiągach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *